KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

Teenuse erakorraline katkestus 14. märtsil

Käesolev keskkond on pidevas arendamises.

14.03 kell 9-15 toimub täienduskoolituste infosüsteem Juhan üleviimine uuendatud tarkvaraga platvormile ja aadressile koolitus.edu.ee. Sel ajal ei ole teenus kättesaadav. Pärast süsteemi töö taastumist kl 15 paiku palume mitteootuspärasest toimimisest märku anda kasutajatoe e-postiaadressil juhan@eenet.ee.

Vabandame ebamugavuste pärast!

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend asub siin.

Sessiooni pikkus

Tähelepanu! Hetkel on süsteemis sessiooni pikkus 60 minutit. Juhanit koolitaja, projektijuhi ja halduri rollis kasutajal on vaja teada ja meeles pidada, et ühte lahtrisse kirjutamine ei anna serverile informatsiooni, et kasutaja on aktiivne. Serveri mõistes on tegemist mitte-aktiivse sirvikuga ning salvestamise (või näiteks osalejatele süsteemist kaua ja põhjalikult koostatud teavituskirja saatmise hetkel) süsteem logib kasutaja välja ning loodetud muudatused ei salvestu (või teavitust ei saadeta).

Kas koolitusele registreerumiseks on vajalik kasutajakonto loomine siinses keskkonnas?

Ei ole, koolitustele saab registreeruda ka ilma täienduskoolituste keskkonnas kasutajakontot omamata. Samas on kasutajakonto olemasolu õpetajale eeliseks, sisse loginuna näeb ta kõigi enda läbitud HITSA koolituste infot ja väljastatud tunnistusi.